Baza pubów: puby.cjg.gazeta.pl

Witaj w naszej bazie pubów. Znajdziesz tutaj podstawowe informacje o miejscach, w których możesz zrelaksować się po ciężkim dniu i spotkać z przyjaciółmi, zdjęcia, przewodniki oraz porady. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe puby!

Polecamy puby:

Browarmia

Browarmia to restauracja i mikrobrowar funkcjonujące od 2005 roku w atrakcyjnej lokalizacji na rogu ulic Królewskiej i Krakowskiego Przedmieścia.

In Decks Music Club

In Decks Music Club to jeden z najpopularniejszych pubów wśród studentów. Mieści się on w piwnicy na terenie kampusu Uniwersytetu Warszawskiego. Pub tworzą dwie sale, scena, bar i sala chillout.

Blues Bar

Blues Bar mieści się na Agrykoli. Jest to pub oferujący dania kuchni polskiej. Często zaglądają tu rodziny z dziećmi na brunche, obiady czy kolacje. Lokal proponuje także dania prosto z grilla, zwłaszcza w porze wiosennej.

Club Grota

Pub Club Grota oferuje praktycznie wszystko czego potrzeba do przyjemnego spędzenia czasu. Jest muzyka grana na żywo, można pośpiewać przy karaoke. Szeroka jest też karta menu, od rodzimej kuchni po włoską pizzę, oraz spory wybór alkoholi.

Tawerna Korsarz

Tawerna Korsarz to nowy przestronny lokal na warszawskiej Woli, zaaranżowany w stylu marynistycznym - wewnątrz podziwiać można drewniany jacht, przejść się po mostku żeglarskim.

Miasto Gadających Głów

Miasto Gadających Głów to oryginalny, warszawski pub niedaleko centrum miasta. Charakterystyczne wnętrza tego miejsca nawiązują do sztuki dadaistycznej, ale też do Polski z czasów PRL-u.

Pub Pod Zegarem

Pub Pod Zegarem czyli dawne ULTIMATUM to dwupoziomowy lokal położony na obrzeżach warszawskiej Starówki. Pub Pod Zegarem przyciąga przede wszystkim atmosferą wewnątrz i niskimi jak na okolicę cenami.

RazzMaTazz

RazzMaTazz jest to pub zlokalizowany przy ulicy Marszałkowskiej 55/73, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Wilczą. Jest to klimatyczna knajpka z dużym wyborem różnego rodzaju piwa i typową dla takich miejsc kuchnią.

Blues Bar

Blues Bar mieści się na Agrykoli. Jest to pub oferujący dania kuchni polskiej. Często zaglądają tu rodziny z dziećmi na brunche, obiady czy kolacje. Lokal proponuje także dania prosto z grilla, zwłaszcza w porze wiosennej.

U Pana Michała

U Pana Michała to dwuczęściowy lokal z długą już tradycją, mieszczący się za Barbakanem na Starym Mieście, przy ul. Freta. Kawiarnia swoją nazwę zawdzięcza bohaterowi Trylogii Sienkiewicza - Małemu Rycerzowi, Michałowi Wołodyjowskiemu.

U Artystów

U Artystów to mały lokal znajdujący się na drugim piętrze ulicy Mazowieckiej, chętnie odwiedzany przez młodych ludzi związanych z kulturą i sztuką.

Warszawa z dzieckiem? »